راهبند خودرو

راهبند خودرو

راهبند خودرو

راهبند خودرو یکی از رایج ترین راهبند ها برای جلوگیری از عبور و مرور خودروهای ناشناس می باشد .

قیمت راهبند

۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

این سیستم با عملکردی منحصر به فرد و قدرتی بالا جهت فضاهای صنعتی طراحی گردیده است.از سریراهبندهای الکترومکانیک می باشد که به دلیل برخورداری از مکانیزم ۲۴ ولت تردد نامحدود را برای مجموعه شما امکان پذیر می کند.

تعمیر راهبند خودرو

به منظور بکارگیری در انواع پارکینگ ها با عرض معبرهای متفاوت و طول بازو ۲الی ۶ متری طراحی شده است سیستم موتور گیربکس یک پارچه قدرتمند ساخت آلمان و مرکز کنترل میکرو کامپیوتری هوشمند محصولی جهت تردد های نا محدود برای انواع مراکز تجاری ، اداری ،مسکونی را فراهم نموده است بدنه ای قوی با رنگ سه پوششه ، مقاوم در مقابل نور خورشید و رطوبت شدید بازوی چراغ دار و طراحی منحصر به فرد محصولی زیبا وکار آمدی را فراهم ساخته است .

در هنگام کنترل تردد علاوه بر کنترل عبور افراد لازم است در محل‌های مورد نظر، تردد خودروها نیز کنترل شود. به این منظور از  راهبند خودرو استفاده می‌شود.

بازوی راهبند  خودرو

بازوی راهبند  خودرو فلزی و عموما آلومینیمی است که به‌وسیله پایه و موتور الکتریکی در دو خالت عمودی و افقی تغییر وضعیت می‌دهد. بازوی راهبند خودرو در حالت عادی بازو در وضعیت افقی قرار دارد. بازوی راهبند  خودرو با ایجاد یک مانع فیزیکی به راننده خودرو نشان می‌دهد که با ارائه کارت به کارت‌خوان سیستم کنترل تردد یا هماهنگی با پرسنل نگهبان، مجوز ورود را دریافت نماید.

 بازوی راهبند  خودرو با دریافت فرمان باز شدن، در حالت عمودی قرار می‌گیرد و مسیر را برای عبور خودرو باز می‌کند. همان‌طور که در شکل نشان داده شده است بازوی راهبند  خودرو دارای تجهیزات جانبی نظیر سنسورهای ایمنی، حلقه مغناطیسی و کلیدهای کنترلی هستند که متناسب با شرایط محل استفاده می‌شود. بازوی راهبند  خودرو مانعی است که بیشتر جنبه نظم دادن به ترددها را دارد و در برابر ضربه و فشار آسیب پذیر می‌باشد.

 راهبند  اهرمی خودرو می توانند طوری نصب شوند که انتهای یک بوم مقابل انتهای بوم دیگر قرار بگیرد و این مورد به خصوص برای محل عبور دو طرفه (دو باند) یا ورودی های بسیار عریض به کار می روند. در بعضی از انواع راهبند  سرعت بالا و پایین رفتن بوم قابل تنظیم کردن می باشد.
ویژگی هایی که در حین خرید یک راهبند  اهرمی باید به آنها توجه داشته باشید عبارتند از میزان ولتاژمنبع تغذیه، سرعت حرکت بوم، طول بوم، میزان تردد در طول روز، کلید خلاص کن دستی و باتری بک آپ برای پشتیبانی از سیستم در حالت قطع برق، توان موتور و گشتاور نیرو توجه کنید.

راه بند با طول بازویی ۶ متری
قابلیت نصب باطری بک آپ ۲۴ ولت
با قابلیت تردد زیاد برای مجتمع های شلوغ و پرتردد

سایتهای مرتبط : راهبند

برچسب‌ها : راهبند اتوماتیک زومر آلمان , درب اتوماتیک , درب پاکینگ , راهبند برقی , راهبند اتوماتیک , راهبند , زومر , راهبند خودرو و بازوی آن