جک هیدرولیک BFT سری P

جک هیدرولیک BFT سری P

از سری جک های هیدرولیک است که طراحی ساده و مقاوم آن در عین زیبایی توانایی بی نظیری دارد . این سری محصول مناسب ترین طرح  برای محیط های صنعتی است.

شماره های تماس : ۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

خصوصیات :

سیستم تنظیم قدرت بر روی جک اتوماتیک

خصوصیت تک لنگه باز شوندگی

حرکتی کاملا هوشمند با تغییر سرعت

تنوع بالا حسگرهای ایمنی

حذف ساده فشار جک  از پشت درب تنها با یک کلید

این سیستم که برای کاربرد های کاملاً صنعتی طراحی شده است از پر قدرت ترین سیستم های هیدرولیک در فاز اتوماسیون محسوب میگردد . این سیستم که قابلیت حمل دربی با حد اکثر عرض هفت متر را دارا است مکان اتوماتیک کردن ورودی به عرض ۱۴ متر را دارا است . شرایط فیزیکی نصب امکان زاویه باز شوندگی تا ۱۲۰ درجه را به هر یک از لنگه ها می دهد .

این سری محصول که در یک تیپ با ولتاژ ۲۳۰ عرضه می گردد با وات مصرفی ۲۵۰  به کمک شیر های فشار ، قدرتی معادل با ۴۰ الی ۵۰ bar را با اتصال بازوی جک بر روی درب اعمال می کند  . ضریب استاندارد حرارتی این سیستم  ۶۰+ تا ۱۰- درجه میباشد .  دارای ضریب حفاظتی ( IP57 ) که در نوع خود بی نظیر میباشد و امکان نصب سیستم را در هر شرایط محیطی تظمین می کند   .

Model

Voltage

Leaf weight

Leaf length

P935061 0001 P4,5۲۳۰- V to 500 Kg to 4,5 m
P935060 0001 P7۲۳۰ -V to 500 Kg to 7 m

نکات پایانی

درب شیشه ای  یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای  را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند  است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنیدتیم نکته عمومی و عامیانه این است که در شیشه ای یا همان درب شیشه ای به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره دارند.  درب شیشه ای اتوماتیک   در انواع مختلف را از قائم الکترونیک بخواهید.

———————————————

همچنین می توانید کرکره برقی و  قیمت کرکره برقی  و پرده برقی  را در وبسایت قائم الکترونیک و از کارشناسان این شرکت استعلام کنید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هموطنان ایرانی همچنین می توانند انواع  جک برقی و قیمت جک برقی را در سایت  قائم الکترونیک دنبال کنند.

همچنین می توانید برای آگاهی از قیمت های راهبند ستونی و راهبند بازویی با کارشناسان شرکت قائم الکترونیک تماس بگیرید.