کرکره برقی

کرکره برقی

تیغه کرکره برقی

قیمت تیغه کرکره آلومینیوم فوم دار  پلی کربنات – تیغه ضد ضربه – قیمت تیغه کرکره شیشه ای , پانچ دار – گالوانیزه فوم دار  , آلومینیوم ,  ۶۰ و ۱۰۰ سانتی – تخت , قوصدار , غضروفی , اراک , کرکره برقی ترک , کرکره تبریز– تیغه لیبل دار – تیغه فوم دار آلومینیوم قیمت تیغه کرکره پلی کربنات ضد ضربه شیشه ای , کرکره آکپا , آکرول , بارزانته , طرح چوب , کرکره آکفا , لیبل دار ,  آلتکو , آلما ,قیمت تیغه کرکره گالوانیزه و آلومینیوم کروکی , ratwo  –  پانیذ ,  رویال – کروز , لومیکو , آلبن , هوشمند کرکره  –  سایلنت , آلیران ,  ۴۰ سانتی آتش نشانی و خودروهای پخش موادغذایی  – آسمان , آکپالس , آسان در – آکورد

کرکره برقی هوشمند اتوماتیک

کرکره هوشمند برقی

را با نازل ترین قیمت کرکره برقی هوشمند و همچنین کرکره برقی اتوماتیک و کرکره پنجره را با نازل ترین قیمت از گروه فنی قائم دٌر بخواهید .

یکی از ملزوماتی می باشد که در چند سال اخیر به علت سهولت در استفاده و مقاومت بالا کاربرد زیادی علی الخصوص در مغازه ها و پارکینگ ها پیدا کرده است .

شرکت ما با دارا بودن نیروهای آماده و متخصص در جهت استفاده برای نصب  ، تعمیر  ، راه اندازی ، پشتیبانی و …. نوید این را به شما مشتریان عزیز می دهد که با خیال راحت ملزوماتی همچون جک برقی ، جک بازویی ، راهبند ، درب زیر سقفی سکشنال ، درب شیشه ای و دیگر محصولات ما را خریداری کرده و استفاده کنید .

ما این افتخار را داریم تا در کمترین زمان و با هزینه بسیار مناسب ملزومات مورد نیاز شما را تهیه کرده و به راحتی در اختیار شما مشتریلن عزیز و گرانقدر قرار دهیم .

شرکت ما پروژه های متعددی را در سطح کشور عزیز مان پیاده سازی و اجرا کرده است که در زیر شما تعدادی از این پروژه ها را می توانید ببینید .

همانگونه که ذکر کردیم شرکت ما با دارا بودن نیروهای متخصص . مجرب در زمینه

۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

کرکره پارکینگ برقی

، درب پارکینگ ، جک ریلی و بازویی و برقی ، درب زیر سقفی ، درب سکشنال ، درب شیشه ای ، قفل برقی و آرام بند آمادگی ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز را دارد .

ما این تعمیرات و نصب و فروش را با زمانی بسیار اندک و کمترین مبلغ موجود در بازار برای شما انجام خواهیم داد . در ضمن شرکت ما در بعضی از ملزومات همانند

کرکره برقی

دارای خودکفایی در واردات و تولید می باشد . لذا با خرید از ما راحتی و ارزانی را به راحتی تجربه کنید .

گروه فنی قائم دٌر – قائم در

کرکره هوشمند برقی با قیمت مناسب و ارزان را از ما بخواهید .

کرکره برقی هوشمند گالوانیزه - قیمت کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی

کرکره برقی
کرکره برقی