راهبند BFT مدل استپی ( ستونی )

راهبند BFT مدل استپی ( ستونی )

  راهبند ستونی bft STOPPY

این مدل راهبند تولید شده توسط کمپانی BFT ایتالیا و از نوع الکترومکانیک می‌باشند به این مظمون که سیستم محرکه مشتمل بر الکتروموتور و گیربکس می‌باشد که این خصیصه باعث ایجاد سرعت ثابت در ستون متحرک راهبند می‌شود و تنش‌های موضعی کلاً از بین می‌رود. نکته دیگر عدم نیاز دستگاه به سرویس و تنظیمات دوره‌ای می‌باشد در این مورد لازم به ذکر است که سیستم در برابر تغییرات جوی ( دما ) از ۱۰- درجه سانتیگراد زیر صفر الی ۵۵ درجه سانتیگراد بالای صفر کارایی صد درصد داشته و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق به مدت زمان طولانی برنامه سیستم دچار اختلال نمی‌شود.

قیمت راهبند

۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

راندمان بالای این راهبند امکان باز و بسته شدن تا ۲۰۰۰ بار در شبانه روز را میسر می سازد که نسبت به راهبند های بازویی بسیار بالاتر می باشد علاوه بر آن این راه بند‌ها دارای ضریب ایمنی IP 67 که بالاترین میزان مقاومت در برابر آب(حالت غوطه وری) و گرد و خاک است ،می باشد .

برد مرکزی راه بند قابلیت هماهنگی با کلیه سیستم‌های کنترل تردد (Access control) را دارا می‌باشد و می‌توان با افزودن حس‌گر‌های خطی ویا طیف نوری سیستم را کاملاً ایمن و هوشمند ساخت تا احتمال برخود بازوی راه بند با وسیله عبور کننده به صفر برسد.

راهبند تولید شده توسط کمپانی BFT ایتالیا و از نوع الکترومکانیک میباشند به این مضمون که سیستم محرکه مشتمل بر الکتروموتور و گیربکس میباشد که این خصیصه باعث ایجاد سرعت ثابت در ستون متحرک راهبند میشود و تنشهای موضعی کلاً از بین میرود.

برد مرکزی راه بند قابلیت هماهنگی با کلیه سیستم‌های کنترل تردد (Access control) را دارا می‌باشد و می‌توان با افزودن حس‌گر‌های خطی ویا طیف نوری سیستم را کاملاً ایمن و هوشمند ساخت تا احتمال برخود بازوی راهبند با وسیله عبور کننده به صفر برسد.

نکته دیگر عدم نیاز دستگاه به سرویس و تنظیمات دورهای میباشد در این مورد لازم به ذکر است که سیستم در برابر تغییرات جوی ( دما ) از ۱۰- درجه سانتیگراد زیر صفر الی ۵۵ درجه سانتیگراد بالای صفر کارایی صد درصد داشته و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق به مدت زمان طولانی برنامه
سیستم دچار اختلال نمیشود.

راندمان بالای این راهبند امکان باز و بسته شدن تا ۲۰۰۰ بار در شبانه روز را میسر می سازد که نسبت به راهبند های بازوییبسیار بالاتر می باشد علاوه بر آن این راهبند‌ها دارای ضریب ایمنی IP 67 که بالاترین میزان مقاومت در برابر آب(حالت غوطه وری) و گرد و خاک است ،می باشد.

برچسب‌ها :  ,  ,  ,  ,  ,  ,  ,