درب زیر سقفی BFT مدل PHEBE

درب زیر سقفی BFT مدل PHEBE

موتور های PHEBE  را میتوان بطور تک و دوبل بکار برد که این امر متناسب با نوع و ابعاد درب پیشنهاد میگردد . پکیج های تکموتوره حد اکثر توان جابجایی درب هایی با مساحت ۷ متر مربع و پکیج های دو موتوره توان حمل دربی با حد اکثر سطح مقطع ۱۰ متر مربع را دارا است . سرعت عملکرد درب برای سیکل کاری تعریف حد اکثر۲۰ ثانیه میباشد که البته متناسب با شرایط درب میتواند تغییر کند.

قیمت جک برقی

۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

این سیستم که به منظور اتوماتیک کردن ورودی واحدهای مسکونی به بازار مصرف معرفی گردید بهترین راهکار برای پاسخگویی به شرایط سخت محیطی است ، طراحی درب با استفاده از این سیستم اتوماسیون که میتواند متناسب با نظر کاربر طراحی گردد حرکتی در راستای قائم که با چرخش ۹۰ درجه و قرار گیری در امتداد سقف همراه میگردد  .

خصوصیات :

فعال‌سازی روشنایی همزمان با عملکرد سیستم

قابلیت تنظیم فشار جک‌ها جهت بستن درب

تغییر سرعت حرکت در طول مسیر

پشتیبانی سیستم توسط باتری اضطراری

عملکردی کاملاً هوشمند و قابل کنترل

حمل هرگونه درب یک پارچه

این نوع سیستم هم که همانند سری های مشابه نیاز به بستر سازی اولیه دارد به دلایل زیادی از بازار تقاضا دور ماند این طرح اتوماسیون که علاوه بر پوشش دهی به شرایط محیطی سخت قابلیت تاثیر پذیری از نظر کارفرما را دارا است .

از سری جک‌های الکترومکانیک می‌باشد که با طراحی ویژه، حرکتی متفاوت را برای درب ایجاد می‌سازد. این سیستم مناسب برای محیط‌هایی است، که فضای کافی جهت ساخت درب‌های متعارف را ندارند. در این روش، درب به صورت یکپارچه به سمت بالا حرکت خواهد کرد.

این سری محصول که با ولتاژ ۲۴ معرفی می گردد با وات مصرفی  ۱۷۰  به کمک بازوی های انتقال نیرو ، نیروی ثابتی در بازه ۱۰۰ N.m را ایجاد خواهد نمود   . ضریب استاندارد حرارتی این سیستم  ۶۰+ تا ۱۵- درجه سانتیگراد میباشد .

برچسب‌ها :  ,  ,  ,  ,