تعمیر جک ریلی پارکینگ ساختمان

تعمیر جک ریلی پارکینگ ساختمان

تعمیر جک ریلی درب اتوماتیک FAAC فک مدل ۷۴۶

سیستم درب اتوماتیک الکتروهیدرولیک برای دربهای ریلی.

شرکت  قائم الکترونیک در راستای خدمات خود با تکیه بر متخصصین و کارشناسان خود ، علاوه بر خدمات آموزش تعمیرات ، خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس کاری انواع درب های اتوماتیک را در ایران انجام می دهد و بعنوان یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات انواع درب های کنترلی آماده انجام کارهای مربوط به تعمیرات درب های اتوماتیک هموطنان گرامی می باشد.

 

درب های ریلی مناسب ترین انتخاب برای مکان هایی است که به علت محدودیت فضای حرکت  لنگه های درب بایستی درب به رفت و برگشتی حرکت کند.

چنانچه درب ساختار مناسبی داشته باشد و ریل های بالا و پایین به درستی نصب شده باشد و همچنین چرخ های زیر درب روان و با اندازه ی مناسب باشند می توان این گونه درب ها را با عمر طولانی دانست.

نکته ی خیلی مهم در انتخاب درب های ریلی میزان تردد از درب است.یکی از ملاک های پیش بینی تردد تعداد واحد های استفاده کننده از درب است.

برای تعداد واحد های بالای ۲۰ واحد سیستم های الکتروهیدرولیک توصیه می شود.

مدل های۷۴۶ و ۸۴۴ ساختار انتقال قدرت الکتروهیدرولیک را دارند بنابراین اگر تعداد واحد های ساختمان شما بیشتر از ۲۰ واحد است بهتر است یکی از مدل های۷۴۶ و ۸۴۴ فک را برای درب پارکینگ خود استفاده نمایید.

بیشترین وزن در تا ۶۰۰ کیلوگرم

سرعت باز و بسته شدن ۶/۹ متر در دقیقه
دارای سیستم ترمز مغناطیسی
سیستم الکتروهیدرولیک دارای مخزن روغن
دارای مرکز فرمان میکرو پروسسور
محدوده دمایی عملکرد از ۲۰- درجه سانتیگراد تا ۵۵+
دارای استاندارد IP44
محصول با کیفیت برتر ایتالیا
دارای ۴ سال گارانتی

۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

نکات پایانی:

درب شیشه ای یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنیدتیم نکته عمومی و عامیانه این است که در شیشه ای یا همان درب شیشه ای به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره دارند. درب شیشه ای اتوماتیک در انواع مختلف را از قائم الکترونیک بخواهید.

همچنین می توانید کرکره برقی و قیمت کرکره برقی  و پرده برقی را در وبسایت قائم الکترونیک و از کارشناسان این شرکت استعلام کنید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هموطنان ایرانی همچنین می توانند انواع جک برقی و قیمت جک برقی را در سایت  قائم الکترونیک دنبال کنند.

 برای آگاهی از قیمت های راهبند ستونی و راهبند بازویی با کارشناسان شرکت قائم الکترونیک تماس بگیرید.