اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO

اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO

اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO

۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

 

اپراتور درب شیشه ای :

 پر قدرت – آرام – تردد نا محدود

 برای دربهایی پر تردد و قابلت جابجایی تا ۱۲۵ کیلوگرم طراحی گردیده است

جهت فرودگاهها – و مراکز دولتی و عمومی

اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO

همراه با سنسورهای پرده ای و خطی – کاور و فرم فابریک ایتالیا با قابلیت نصب مدار شارژ و قفل الکترونیکی در دو مدل Rodeo 1 – Rodeo 2 طراحی گردیده است

برای آگاهی از قیمت لوازم جانبی اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO با شماره های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان خبره قائم الکترونیک بهتریم مشاوره برای خرید را به شما عرضه کنند.

اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO

تعمیر اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO

اپراتور درب شیشه ای کامه RODEO

نکات پایانی:

درب شیشه ای یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنیدتیم نکته عمومی و عامیانه این است که در شیشه ای یا همان درب شیشه ای به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره دارند. درب شیشه ای اتوماتیک در انواع مختلف را از قائم الکترونیک بخواهید.

همچنین می توانید کرکره برقی و قیمت کرکره برقی  و پرده برقی را در وبسایت قائم الکترونیک و از کارشناسان این شرکت استعلام کنید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هموطنان ایرانی همچنین می توانند انواع جک برقی و قیمت جک برقی را در سایت  قائم الکترونیک دنبال کنند.

 برای آگاهی از قیمت های راهبند ستونی و راهبند بازویی با کارشناسان شرکت قائم الکترونیک تماس بگیرید.