قیمت راهبند پارکینگ

قیمت راهبند

قیمت راهبند

قیمت راهبند پارکینگ

گروه تخصصی قائم الکترونیک ماهان ارائه دهنده تجهیزات امنیتی و حاظتی از قبیل درب اتوماتیک , درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک پارکینگی , راهبندراه نبد اتوماتیک,  راهبند مکانیکی با کیفیت ممتاز و قیمت های منصفانه و خدمات نصب در سراسر کشور میباشد .

اگر برای پارکینگ یا ورودی شرکت و ساختمان خودتان نیازمند خرید راه بند اتوماتیک هستید گروه صنعتی قائم الکترونیک ماهان پیشنهادهای بسیار ویژه ای با قیمت های استثنایی برای شما دارد.

راهبند اتوماتیک

دو دسته بندی کلی و اصلی در مورد راهبند ها وجود دارد و مبنای این دسته بندی نوع حرکت آنها میباشد . در گروه اتوماتیک بالا و پایین شدن بوم یا بازو توسط موتور الکتریکی و بصورت اتوماتیک انجام میشود ولی در نوع مکانیکی که البته در سالهای اخیر میزان استفاده از آنها به طرز زیادی کاهش پیدا کرده است نیروی مکانیکی است که باعث بالا و پایین شدن بوم میشود.

مزیت دیگر راهبند امکان فیلمبرداری است تا چندی پیش دوربین های مدار بسته روی آن نصب میشد و فردی که قصد خلاف داشت با دیدن آن منصرف میشد اما الان این دوربین ها داخل آن قرار گرفته اند و دیده نمیشوند و با کیفیت بالاتری هم تصاویر را ضبط می کند. 

قیمت راهبند

در حقیقت قیمت این وسیله بدون توجه به نوع آن معایبی ندارد. این محصول برای این تولید شده است تا بتوان یک لایه امنیتی بسیار کوچک و جزئی اما کارآمد را ایجاد کرد .

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد ورود به ساختمان خود را داشته باشید و به زور اتوماتیک برای شما باز شده باشد. شاید از خودتان پرسیده باشید که اصلا نگهبان حتی به شما نگاه هم نکرده باشد پس چگونه قیمت محاسبه می شود. در حقیقت شماره پلاک خودرو شما در سیستم ثبت شده است که این اتفاق به صورت خودکار برای شما رخ داده است و گرنه اگر غریبه باشید راهبند باید دستی و از سوی نگهبان بالا برود.

پس از چندین بار رفت و آمد دیگر سیستم هوشمند راهبند شما را یک فرد خودی و ثابت می شناسد و محدودیتی را برای شما قائل نمیشود و براحتی میتوانید ورود و خروج داشته باشید.

سیستم ضد برخورد راهبند اتوماتیک

پس فهمیدیم که مهترین مزیت راهبند ایمن بودن آن است. اما علاوه بر آن می تواند بعنوان یک جلوه زیبا برای ورودی ساختمان ها عمل کند. تا چند سال پیش راهبند ها فقط از کشورهای خارجی وارد میشد و خود ایران توانایی تولید را نداشت اما با گذشت چند سال از این موضوع طراحان و مهندسان ایرانی با ارائه نقشه های تولید توانستند موفق به تولید راهبند ایرانی شوند و نمونه ایرانی را روانه بازار کردند تا تولید ملی را در برنامه کاری خود هم قرار دهند. با تولید و فروش راهبند ایرانی ایجاد اشتغال هم کردند و باعث شدند تا افراد زیادی را هم روانه بازار کار کنند تا با تاسیس کارخانه تولید راهبند حداقل برای هر مجموعه ۱۰۰ نفر نیرو به کار گرفته شود.

 انواع مدل های راهبند

انواع راهبند های مکانیکی و اتوماتیک را از ایران قائم الکترونیک ماهان بخواهید. هر مکانی میتواند از وجود راهبند بهره ببرد اما از زمانی که این وسیله وارد بازار ایران شد شاهد این بودیم که ابتدا در اداره جات دولتی و کارخانه ها و یا دانشگاه ها از راهبند استفاده میکردند و رفته رفته فرهنگ بهره گیری از آن در مجتمع های مسکونی هم شکل گرفت که الان شاهد این هستیم که همه بناهای مسکونی بزرگ و مجتمعی از وجود این وسیله پرکاربرد و جالب و کاربردی بهره مند شده اند.

در واقع ماهیت کلی این دستگاه و اسکلت ساختاری آن به چند قسمت مختلف تقسیم میشود که اصلی ترین بخش آن بوم آن است.

  •  اهرمی
  •  زنجیری
راهبند اهرمی اتوماتیک

بوم یا اهرم در حقیقت همان آهن و به اصطلاح لوله دراز شکلی که همواره روزی چندین بار بالا و پائین میرود بوم نامیده میشود که میتوان از آن به عنوان مهمترین بخش راهبند اهرمی اتوماتیک اشاره کرد.قسمت دوم و مهم دیگر این دستگاه موتور آن است که کار به حرکت در آوردن اهرم را دارد. خب به قدری باید قوی و قدرتمند باشد که بتواند لوله به این بلندی و به این سنگینی را جابجا کند موتور با کمک جک های بازویی نیز این عمل را انجام میدهد تا پروسه حرکت و انتقال نیز کامل شود.

هر چه قدر که طول بوم راهبند اتوماتیک بلندتر باشد باید موتور و جک آن هم قوی تر باشد تا بتواند آنرا جابجا کند. مسلما وقتی که طول بوم بلندتر میشود وزن آن هم بیشتر میشود و بایستی موتور قوی تری نیز آنرا هدایت کند .

بوم از جنس فلز و آهن میباشد و برخی از بوم ها از پلاستیک فشرده و کائوچو ساخته شده اند اما اغلب بوم ها فلزی هستند تا خودروها بر اثر برخورد موجب خرابی بوم و راهبند نشوند و نتوانند به راحتی هم از آن عبور کنند.

مسئله دیگر و مهم در مورد راهبند برند آن میباشد. همیشه سعی کنید که برای حمایت داخلی و تولید ملی از نوع ایرانی خرداری کنید. چون واقعا راهبندهای ایرانی هیچ تفاوتی با انواع خارجی ندارد و حتی برخی از آنها از نمونه های خارجی هم بهتر هستند. پس توصیه ما به شما عزیزان این است که راهبند ایرانی بخرید.اما راهبندها بر دو نوع میباشند یکی راهبند هیدرولیکی و یکی هم راهبند مکانیکی.

راهبند زنجیری اتوماتیک

راهبند مکانیکی و زنجیری از جمله ابتدایی ترین نوع راهبند ها میباشد و جزو سری اول راهبندها محسوب میشوند و بوسیله یک چرخ دنده حرکت میکند. اما با گذشت زمان دیدیم که نوع دیگر و مدرن تر راهبند زنجیری اتوماتیک به بازار عرضه شد و آن هم راهبند هیدرولیکی بود که توسط پمپ روغن و جک های موتور دار به حرکت در می آمد.

در حقیقت نوین ترین نوع راهبند هم همین هیدرولیکی میباشد. بوم راهبند هیدرولیکی دیگر محدودیت سایز ندارد چون پمپ روغن این راهبند توانایی این را دارد که هر طول و وزنی از بوم را بالا و پائین ببرد و مانند نوع مکانیکی محدودیت ندارد. از راهبندها به طور عمده در ساختمان های اداری و دانشگاه ها استفاده میشود و بیشتر برای مراکز و مکان های پر تردد میباشد که هر لحظه و هر دقیقه ماشین ها و خودرو ها در حال عبور و تردد هستند و نگهبان هم باید یک ایست کامل را بوسیله راهبند به وی بدهد تا بررسی کند که فرد مشکوک است و یا خیر در صورت وجود هر گونه مشکل نگهبان میتواند مانع از ورود فرد به داخل محوطه شود. این یکی از مزیت های راهبند که فرد به صورت خودسرانه نمیتواند وارد شود و باید دستور نگهبان برای بالارفتن راهبد صادر شود در غیر اینصورت هیچ راهی برای دخول وجود ندارد البته این یک مسئله امنیتی است و فقدان آن یعنی ضعف در ایمنی پس وجود راهبند یک راهکار برای ایجاد و حفظ امنیت میباشد.

دسته بندی راه بند
راهبند اتوماتیک مکانیکی

حتما و حتما راهبند اتوماتیک مکانیکی را دیده اید و مطمئن هستم که برای یکبار هم که شده باشد به راهبند برخورده اید. راهبند همان وسیله است که در کنار درب  ورودی قرار گرفته است.

راه بند اتوماتیک هیدرولیکی

راهبند هیدرولیکی و اتوماتیک است و توسط یک دکمه کار میکند و میله آن توسط جک و موتور به حرکت در می آید.

راهبند اتوماتیک مکانیکی و هیدرولیکی چه تفاوت هایی دارند؟

در واقع مهمترین تفاوت میان راهیند های هیدرولیکی و مکانیکی اتومات در مکانیزم کارکرد آنهاست ؛ این میله و لوله ای که مدام در حال بالا و پائین رفتن است بوم راهبند نامیده میشود و طول بوم راهبند هم بسته به نیاز و مکان مورد نظر نیز متغیر میباشد این بوم ها از طول سه متر تا 6 الی هفت متر وجود دارند و بنابر نیازی مشتری نیز خریداری میشوند.

راهبند اتوماتیک کمپانی فک FAAC ایتالیا

راهبند فک است که شاید شما برای اولین بار که به گوشتان میخورد. کمی گنگ و به قول ریاضی دان ها اصم به نظر برسد ولی وقتی که معنا و مفهوم و در حقیقت کاربرد آنرا بفهمید تازه متوجه میشوید که چه وسیله جالبی است که شاید در زندگی رومزه هم با آن سر و کار داشته اید. خلاصه وار که بخواهیم بگوئیم و به قول معروف بی مقدمه به آن اشاره خواهیم کرد که این وسیله را فقط میتوانید در کنار درب های ورودی ساختمان ها و مجتمع ها مشاهده کنید.

نحوه انتخاب راهبند

اگر بخواهیم چند نکته را به عنوان راهنمای خرید راهبند اتوماتیک عنوان کنیم  در اولین فرصت باید اظهار کنیم که یکی از مهترین مزیت های راهبند ایجاد یک سیستم بسیار معمولی و ارزان قیمت امنیتی میباشد.

در واقع یک توقفگاه و ایستگاه را برای نگهبان ایجاد میکند و هیچگونه نمی توان از این گیت بدون هماهنگی و اجازه و دستور نگهبان رد شد. راهبند باید بسیار ایمن باشد و این مهمترین نکته انتخاب است و یک مانع برای فرار از دست نگهبانان است. در جلوی درب ورودی و پارکینگ هر ساختمان و مجتمعی حالا فرقی ندارد مسکونی باشد و یا تجاری و اداری یک راهبند وجود دارد و امکان کنترل را به فرد میدهد تا با یک ایست کوتاه بتوان وی را وارسی کرد و در صورت وجود هرگونه شک و شبه های برای تحقیق بیشتر نزد خودرو فرد برود برخلاف تصور شما شاید فکر کنید که میله های راهبند مقاوم نباشند و تنها با یک ضربه بتوان اقدام از آن رد شد اما میله های راهبند بسیار مقاوم و مستحکم میباشد.

قیمت راهبند پارکینگ ( barrier – راهبند برقی – راه بند خودرو )

قیمت راهبند برقی ( راهبند خودرو ) را با نازل ترین قیمت barrier برقی ( راهبند پارکینگ ) از ما بخواهید .

( راه بند ) – راه بند خودرو , barrier برقی

فک , قیمت راه بند برقی , ویتو , بی اف تی , لایف , زومر , نایس , فادینی , فراز , پروتکو  – سیماران.

 , تک نما , محک , یوروماتیک , راجر , جی آر , بارزانته , یوتاب , گوچی , بتا , بنینکا , جنیوس , سها , برنارد , اریکسون , نایس , کامه .

 sea , بولارد , زنجیری تائو

02166469614-09100627420-02188948560

 

02166469506-09909221104-02188924131

بدلیل نوسان شدید قیمتها به روز میباشد. لطفا جهت استعلام قیمت به روز با شماره 09909221104 – 02166469506 شرکت تماس حاصل فرمایید

ردیف شرح کالا

قیمت

واحد

تومان)  (

راهبند ایرانی
1

ایرانی 6متری بتا

همراه بوم تلسکوپی و پایه انتهایی فول الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 6متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _پوشش روی بازو_چراغهای هشدار دهنده بازو_برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی

تماس بگیرید
2

راه بند ایرانی 5متری بتا دولوکس

فول الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 5متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی تردد محدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up

تماس بگیرید
3

راه بند ایرانی 5متری بازو شکسته تاشو

همراه بوم تلسکوپی و پایه انتهایی فول الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 5متری بازوشکسته تاشو زاویه 90 درجه_بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _پوشش روی بازو_چراغهای هشدار دهنده بازو_برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی-تردد نامحدود

تماس بگیرید
راهبند بارزانته
4

بارزانته سری 2018

با بوم 6 متر LED

5,162,400
5

راهبندیونیورسالتلسکوپی

4 – 6 متری سری 800

3,518,400
6
یونیورسالتلسکوپی

4 – 6 متری سری 900

3,877,200
7

راهبندبارزانتهتلسکوپی

4 – 6 متری

4,528,800
8 راهبندبارزانتهبوم 5 متری LED 4,756,800
9 راهبندبارزانته بوم 5 متری فنس دار 5,892,000
10

راهبند بارزانته سری 2018

با بوم 90و 180 درجه

5,887,200
11 راهبندبارزانته بوم 8 متری 6,904,800
12 راهبندبارزانتهبوم 4 متری LED پرسرعت 3 ثانیه 4,791,600
13 راهبندبارزانتهبوم 3 متری LED سوپرسرعت 1.6 ثانیه 4,594,800
14
راهبند بارزانته سری 2018 حرفه ای (فن دار)
5,584,800
15 بایسن دولوکس با بوم تلسکوپی 6 متری 5,583,600
16 راهبند بایسن دولوکس با بوم 5 متری LED 6,277,200
17 راهبند بایسن دولوکس با بوم 90 و 180 درجه 6,692,400
18

لوپ راهبند

332,400
راهبند کنترل تردد نایس
19

کنترل ترددنایس nice ویل WIL4 4 متری,

تردد نامحدود حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 4متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ بازو 4 متری ایمنی_برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up

تماس بگیرید
20

راهبند کنترل ترددنایس nice مدل سیگنو SIGNO4

عرض 4 متر , تردد نامحدود(سه تکه) حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 4متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ بازو 4متری _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up

تماس بگیرید
21

کنترل تردد نایس nice

مدلWIL6 نامحدود(سه تکه) حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 6متری _بیس پلیت_پایه ثابت _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up

تماس بگیرید
22

راهبند کنترل تردد نایس nice مدل SIGNO6بازو  

متر , تردد نامحدود(سه تکه) حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 6متری _بیس پلیت_پایه ثابت _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up

تماس بگیرید
راهبند اتوماتیک لایف ایتالیا
23

لایف life 5 متری ایتالیا

مجهز به سیستم انکودر جهت ایمنی در برخورد با ماشین مدلSU424 الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 5متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری

تماس بگیرید
24

لایف life 4 متری تاشو ایتالیا

مجهز به سیستم انکودر جهت ایمنی در برخورد با ماشین مدل تاشو الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 4 متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری

تماس بگیرید

راهبند ویتو ایتالیا

25

قیمت راهبند وی تو پارکینگ V2 6 متریایتالیا

مدل فول الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 6متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل بازو_برد کنترل فلاش کنندهIP54 تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری

تماس بگیرید
26
قیمت راهبند وی تو پارکینگ V2 6 متریایتالیا

مدل فول الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 24 ولت _بازو 6متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل بازو_برد کنترل فلاش کنندهIP54 تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداریراه بند 4 متری NIUBA

 24v شامل دستگاه و اهرم

تماس بگیرید
27

6 متری NIUBA

 24v شامل دستگاه و اهرم

تماس بگیرید
28

4 متری NIUBA

 24v شامل 1 عدد ریموت ، فلاشر ، 1 جفت چشم

تماس بگیرید
29

راه بند 4 متری NIUBA

 24v شامل 1 عدد ریموت ، فلاشر ، 1 جفت چشم

تماس بگیرید
راهبند فک ایتالیا
30

اتوماتیک 5متری فک facc ایتالیا مدل 615

الکترو هیدرولیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 5متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی تردد35 دفعه درساعت قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری

تماس بگیرید
31

راه بند پارکینگ 5متری Facc فک ایتالیا مدل B680H

با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 5متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _ ایمنی_برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی تردد نامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACKup وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری

تماس بگیرید
32

راه بند پارکینگ 5متری facc فکّ ایتالیا مدل B680H

با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت _بازو 5متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _ ایمنی_برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی تردد نامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACKup وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری

تماس بگیرید
33

راه بند فک facc هشت 8 متری ایتالیا

هیدرولیک 620الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری 230 ولت – بازو 2.80متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری

تماس بگیرید

راه بند فادینی

34

پکیج کامل راهبند ستونی FADINIایتالیا مدل TALOS

شامل: موتور، میله،  1عدد ریموت و شبرنگ می باشد

تماس بگیرید
35

پکیج کامل FADINI ایتالیا مدلBARRI88 با اهرم 4متری

شامل: موتور، میله،  1عدد ریموت و شبرنگ می باشد

تماس بگیرید
36

پکیج کامل راهبند FADINI ایتالیا مدل  BAYT980 با اهرم 4متری

شامل: موتور، میله، 1عدد ریموت و شبرنگ می باشد

تماس بگیرید
37

پکیج  کاملFADINIایتالیامدلBAYT980بااهرم6 متری

شامل: موتور، میله، 1عدد ریموت و شبرنگ می باشد

تماس بگیرید
راهبند ستونی beninca
38 پکیج کامل  BENINCA ایتالیا مدلEV-500 تماس بگیرید
39 پکیج کامل راه بند BENINCA ایتالیا مدلEV-5 تماس بگیرید
40 پارکینگ بند BENINCA ایتالیا مدل VE.SOR تماس بگیرید
کنترل تردد کامه CAME
41

راه بند 4 متری gard  g-208

مدل : Complete set

(Came-italy(24v

کابین- بوم 4 متری – دو عدد ریموت و یک عدد ریسیور -کاور فتوسل- فتوسل- یک عدد فنر

تماس بگیرید
42

راهبند کامهCAME

4 متری gard  g-208

مدل : Complete set

(Came-italy(24v

کابین – بوم 4 متری – یک عدد نر – کی سوئیچ

تماس بگیرید
43

راه بند 6 متری gard  g-208

مدل : Complete set

(Came-italy(24v

کابین – بوم 6 متری – یک عددفنر- کی سوئیچ – پایه ی نگهدارنده بوم

تماس بگیرید
44

راهبند 6 متری gard  g-208

مدل : Complete set

(Came-italy(24v

کابین- بوم 6 متری – دو عدد ریموت و یک عدد ریسیور -کاور فتوسل- فتوسل – یک عدد فنر – پایه نگهدرانده ی بوم

تماس بگیرید
45
راهبند 8 متری gard  g-208

مدل : Complete set

(Came-italy(24v

کابین – دو عددبوم 4 متری – یک عددفنر – کی سوئیچ – پایه ی نگهدارنده بوم

تماس بگیرید
46

8 متری gard  g-208

مدل : Complete set

(Came-italy(24v

کابین- دو عدد بوم 4 متری – دو عدد ریموت و یک عدد ریسیور – کاور فتوسل – فتوسل – دو عدد فنر – پایه نگهدرانده ی بوم – مفصل وسط بوم

تماس بگیرید
47

  راهبندزنجیری -8متری

مدل : Cat-x  

(Came-italy(220v

کابین اصلی – پایه نگهدارنده – زنجیر 8 متری – کی سوئیچ

تماس بگیرید
48

  راهبندزنجیری 16متری

مدل : Cat-x

(Came-italy(220v

کابین اصلی – پایه نگهدارنده – زنجیر 8 متری – کی سوئیچ

تماس بگیرید
49

زنجیری -8متری

مدل : Cat-x

(Came-italy(24v

کابین اصلی – پایه نگهدارنده – زنجیر 8 متری – کی سوئیچ

تماس بگیرید
50
 زنجیری 16متری

مدل : Cat-x

(Came-italy(24v

کابین اصلی – پایه نگهدارنده – زنجیر 16 متری – کی سوئیچ

تماس بگیرید
تعمیر راهبند

قیمت راهبند خودرو

قیمت راهبند پارکینگ

سایت های مشابه راه بند:راه بند , قائم دٌر – وبلاگ قائم الکترونیک ماهان

برچسب ها : لارستان , بندرعباس , اراک.

, ابهر , مهاباد , قیمت راه بند بازویی تاکستان , ایستگاه های قطار البرز , فرودگاه بابل.

, اماکن تجاری آمل , آپارتمان ها نوشهر , پارکینگ گیلان , برقی لاهیجان , برقی هوشمند رفسنجان.

, لایف خمینی شهر , نجف آباد.

اتوماسیون پارکینگ بومهن ,  آبسرد , رودسر , قیمت مناسب رودبار , ارزان لنگرود , آستانه اشرفیه

, خودرو تهران , بازویی سرعین , تعمیرات ستونی لواسان , فروش فشم.

, بابلسر , نصب 615 چالوس , تعمیر  کنترل نور , نصب سیستم ها کلاردشت.

, محمود آباد , تعمیر گیت خودرو فریدونکنار , نصب گیت کارت خوان  رامسر , هوشمند قائمشهر, مکانیزه فومن.

, هوشمند صومعه سرا , پر تردد barrier آستارا , ایرانی کرمانشاه , کامه CAME پاوه , فادینی fadini اینچه برون.

فک facc سلفچگان , لایف life گرگان , ویتو v2 بجنورد , پارکینگ تائو بیرجند , طبس , barrier پارکینگ بهشهر.

, هرمزگان , کنترل تردد آبسرد , رودبار , لنگرود , آستانه اشرفیه

B400 قابل ارایه با ۲ نوع بوم تلسکوپی و ثابت می باشد .

طول بوم درنوع تلسکوپی از ۴ تا ۶ متر می تواند متغیر باشد.

زمان باز شدن ۶ ثانیه است.

ولتاژ کاری بتا  ۲۲۰ ولت AC می باشد .

توان مصرفی راه بند۹۰ وات می باشد .